Rozsáhlý projekt revitalizace osvětlení rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference
Nové osvětlení centra péče a rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference
Kreativní osvětlení ledové jeskyně
Prohlédnout reference
Vnitřní LED osvětlení

Inovativní řešení osvětlení pro obchody a kanceláře, které je více než jen osvětelní! Chytré osvětlení vede zákazníky, vytváří příjemné (pracovní) prostředí a soustředí pozornost na body, které mají být zdůrazněny. Nasvětlení je obzvláště důležité při prezentaci zboží v prodejně, na pultě nebo ve výloze. Ať už se jedná o obecné osvětlení nebo vytváříte fascinující akcentní osvětlení, řady svítidel vnitřního LED osvětlení značky Prolumia Vám nabízí vhodné osvětlení do každé místnosti.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

Vnitřní LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů čoček. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i centra měst.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii