Venkovní LED osvětlení

Řada svítidel Prolumia pro venkovní osvětlení je velmi účinná. Vybavena unikátními čidly, několika možnostmi vyzařování a mnoha způsoby osvětlení dokáží osvětlit jakýkoliv venkovní prostor. Voděodolná venkovní svítidla Prolumia skvěle nasvítí nejen chodníky, chodby a cyklostezky, ale i ostatní veřejná prostranství.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

Venkovní LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů čoček. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i centra měst.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii