Lineární LED osvětlení

Každý prostor vyžaduje odlišné světelné charakteristiky. Lineární LED osvětlení Prolumia lze integrovat do mnoha provedení a jeho instalace je rychlá a snadná. S širokou nabídkou vysoce kvalitních LED pásků a modulárních svítidel není nic nemožné. Na výběr je jak řada LED profilů, tak i LED pásky v různých teplotách chromatičnosti. LED pásky jsou také k dispozici v různých hodnotách IP.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

Lineární LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Eco-Panel BL

Eco-Panel BL v elegantním designu s vysokou účinností. Tím zajišťuje obzvláště dobré osvětlení pracovní plochy. Panel má řadu vylepšených funkcí. Eco-Panel BL je vybaven například podsvícením, které dlouhodobě zabraňuje žloutnutí. Ovladače bez blikání zaručují extrémně spolehlivé osvětlení. Jednoduché přepínání mezi různými teplotami chromatičnosti poskytuje efektivní osvětlení s širokou škálou aplikací. A díky příznivé ceně je nyní tento panel pro správné osvětlení na pracovišti k dispozici všem.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Ecodisc II

Ecodisc II je ideální volbou, když je vyžadováno dostpuné a funkční svítidlo určené pro povrchovou montáž. Svítidlo je vyrobeno z oceli s práškovým nástřikem a je vybaveno krytem PMMA s homogenní distribucí osvětlení. Ecodisc II je vybaven funkcí přepínání teploty chromatičnosti, díky tomu můžete snadno přepínat mezi 3000K, 4000K a 6500K. Na přání také k dispozici s integrovaným mikrovlnným pohybovým čidlem. Toto svítidlo je vhodné pro aplikace do chodeb, verand, schodišť a toalet.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Prodisc III

Svítidla Prodisc značky Prolumia si již vybudovala na trhu pevnou pozici. Prolumia s potěšením oznamuje příchod nové generace těchto svítidel. Série Prodisc III má moderní design a vyšší účinnost. Extrémně pevný kryt a difuzor se skládají z nárazuvzdorného a nehořlavého polykarbonátu. Svítidla jsou navíc vybavena novou světelnou technologií a napájením bez blikání, volitelně s integrovaným čidlem pohybu. K dispozici také funkcí nouzového osvětlení. Díky tomu je tato velmi univerzální řada svítidel Prodisc III za konkurenceschopnou cenu.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Aqua III

S novou řadou Pro-Aqua III lze snadno a efektivně vyměnit konvenční svítidla TL (-D). Vysoce kvalitní napájení Osram Optotronic lze přepínat mezi až 4 různými světelnými toky. Řada Pro-Aqua III je nárazuvzdorná a vodotěsná (IP66), a proto je vhodná pro průmyslové aplikace. Díky velmi vysoké účinnosti 150 Lm / W jsou svítidla vhodnou volbou pro maximální osvětlení prostor. Ideální pro sklepy, parkovací garáže, chodby a sklady.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Tabella

LED Pro-Tabella je díky svým přívětivým cenám určena nejen pro exkluzivní projekty. Toto elegantní svítidlo je vhodné do aplikací jako jsou např. rezidentní oblasti, cetra měst, parkoviště a chodníky.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Flood

Robustní řada svítidel Prolumia Pro-Flood se skládá z funkčních a kompaktně navržených bodových světel v pěti různých rozměrech pro vnitřní i venkovní použití. K dispozici se symetrickou a asymetrickou optikou. Ideálně se hodí mimo jiné k osvětlení obchodních ploch, parkovišť, sportovních hřišť a fasád.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Prodisc II IP65

Prodisc II IP65 je voděodolná verze populárního svítidla Prodisc II značky Prolumia. Toto úsporné a výkonné svítídlo je vhodné k venkovnímu použití, a to i v náročných povětrnostních podmínkách. Skvělé pro veřejné budovy, podchody, chodby, schodiště, skladiště, terasy apod. Díky své variabilitě se stalo svítidlo Prodisc II univerzálním pro mnoho použití.

Prohlédnout sérii