Veřejné LED osvětlení

Prolumia Vám představuje novou generaci LED technologií pro průmyslové i veřejné osvětlení, která reaguje na stále se vyvíjející trh s osvětlením. Od funkčnosti až po jedinečný design, to vše Vám poskytne Prolumia veřejné osvětlení se svojí širokou nabídkou svítidel, a tím Vám přináší vhodné řešení do každé oblasti.

Katalog

Met meer dan 400 pagina's aan innovatieve LED producten is de Prolumia catalogus een bron van inspiratie voor ondernemers en iedereen die werkt met of in de verlichtingsbranche.

Stáhnout
Veřejné LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Prodisc III

The Prodisc fixtures from Prolumia are now a household name in the market. Prolumia is pleased to announce the arrival of a new generation of Prodiscs. The Prodisc III series has a contemporary design and high efficiency. The extremely strong housing and shield consist of impact-resistant and flame-retardant polycarbonate. In addition, the luminaires are equipped with new lighting technology and a flicker-free driver, optionally with integrated motion sensor. Also available in an emergency version. This makes the competitively priced Prodisc III series very versatile.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Eco-Panel BL

The sleek design Eco-Panel BL has a high efficiency. This provides particularly good light on the work floor. The panel has a number of improved features. For example, the Eco-Panel BL is equipped with backlight, which prevents yellowing in the long term. The flicker-free drivers guarantee extremely reliable light. Simple switching between different light colors provides effective lighting with a wide range of applications. Due to the favorable price, correct lighting in the workplace is now available to everyone.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Tabella

LED Pro-Tabella je díky svým přívětivým cenám určena nejen pro exkluzivní projekty. Toto elegantní svítidlo je vhodné do aplikací jako jsou např. rezidentní oblasti, cetra měst, parkoviště a chodníky.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Prodisc II IP65

Prodisc II IP65 je voděodolná verze populárního svítidla Prodisc II značky Prolumia. Toto úsporné a výkonné svítídlo je vhodné k venkovnímu použití, a to i v náročných povětrnostních podmínkách. Skvělé pro veřejné budovy, podchody, chodby, schodiště, skladiště, terasy apod. Díky své variabilitě se stalo svítidlo Prodisc II univerzálním pro mnoho použití.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Flood

Robustní řada svítidel Prolumia Pro-Flood se skládá z funkčních a kompaktně navržených bodových světel v pěti různých rozměrech pro vnitřní i venkovní použití. K dispozici se symetrickou a asymetrickou optikou. Ideálně se hodí mimo jiné k osvětlení obchodních ploch, parkovišť, sportovních hřišť a fasád.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Série Pro-Fit jsou robustní a elegantní stropní a nástěnná svítidla. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii