Veřejné LED osvětlení

Prolumia Vám představuje novou generaci LED technologií pro průmyslové i veřejné osvětlení, která reaguje na stále se vyvíjející trh s osvětlením. Od funkčnosti až po jedinečný design, to vše Vám poskytne Prolumia veřejné osvětlení se svojí širokou nabídkou svítidel, a tím Vám přináší vhodné řešení do každé oblasti.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

Veřejné LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů čoček. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i centra měst.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii