LED nouzové osvětlení

Nouzové osvětlení je typ osvětlení, které při výpadku proudu zůstane rozsvícené pomocí zabudované baterie. Tato funkce umožňuje bezpečný a rychlý odchod v případě nouze.

Dle normy o nouzovém osvětlení ČSN-EN 1838, která stanovuje požadavky na osvětlení nouzového, únikového a náhradního osvětlení, je nouzové osvětlení vyžadováno ve veřejných budovách nebo prostorech pro zaměstnance. Prolumia dodává několik typů nouzového osvětlení, které splňuje dané bezpečnostní normy. Dále dodáváme únikové osvětlení s označením únikových východů a cest. Pro Váš individuální plán osvětlení jsou Vám také k dispozici naši zkušení poradci.

KATALOG

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

LED nouzové osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů čoček. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i centra měst.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii