LED napájecí zdroje a ovladače

Doplňte Vaše zvolené osvětlení ovladači a napájeními značky Prolumia. Díky širokému sortimentu můžeme nabídnout ten správný produkt pro každý požadavek Vašeho osvětlení. Hledáte vodotěsný napájecí zdroj? Stmívatelné napájení? Bezdrátový ovladač? Nebo ovladač pro ovládání RGB (W)? osvětlení. Prolumia má všechno.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

LED napájecí zdroje a ovladače nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů čoček. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i centra měst.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii