LED napájecí zdroje a ovladače

Doplňte Vaše zvolené osvětlení ovladači a napájeními značky Prolumia. Díky širokému sortimentu můžeme nabídnout ten správný produkt pro každý požadavek Vašeho osvětlení. Hledáte vodotěsný napájecí zdroj? Stmívatelné napájení? Bezdrátový ovladač? Nebo ovladač pro ovládání RGB (W)? osvětlení. Prolumia má všechno.

Katalog

V katalogu Prolumia s téměř 300 stranami inovativních LED produktů, nalezne inspiraci opravdu každý.

LED napájecí zdroje a ovladače nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Eco-Panel BL

Eco-Panel BL v elegantním designu s vysokou účinností. Tím zajišťuje obzvláště dobré osvětlení pracovní plochy. Panel má řadu vylepšených funkcí. Eco-Panel BL je vybaven například podsvícením, které dlouhodobě zabraňuje žloutnutí. Ovladače bez blikání zaručují extrémně spolehlivé osvětlení. Jednoduché přepínání mezi různými teplotami chromatičnosti poskytuje efektivní osvětlení s širokou škálou aplikací. A díky příznivé ceně je nyní tento panel pro správné osvětlení na pracovišti k dispozici všem.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Ecodisc II

Ecodisc II je ideální volbou, když je vyžadováno dostpuné a funkční svítidlo určené pro povrchovou montáž. Svítidlo je vyrobeno z oceli s práškovým nástřikem a je vybaveno krytem PMMA s homogenní distribucí osvětlení. Ecodisc II je vybaven funkcí přepínání teploty chromatičnosti, díky tomu můžete snadno přepínat mezi 3000K, 4000K a 6500K. Na přání také k dispozici s integrovaným mikrovlnným pohybovým čidlem. Toto svítidlo je vhodné pro aplikace do chodeb, verand, schodišť a toalet.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Prodisc III

Svítidla Prodisc značky Prolumia si již vybudovala na trhu pevnou pozici. Prolumia s potěšením oznamuje příchod nové generace těchto svítidel. Série Prodisc III má moderní design a vyšší účinnost. Extrémně pevný kryt a difuzor se skládají z nárazuvzdorného a nehořlavého polykarbonátu. Svítidla jsou navíc vybavena novou světelnou technologií a napájením bez blikání, volitelně s integrovaným čidlem pohybu. K dispozici také funkcí nouzového osvětlení. Díky tomu je tato velmi univerzální řada svítidel Prodisc III za konkurenceschopnou cenu.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Aqua III

S novou řadou Pro-Aqua III lze snadno a efektivně vyměnit konvenční svítidla TL (-D). Vysoce kvalitní napájení Osram Optotronic lze přepínat mezi až 4 různými světelnými toky. Řada Pro-Aqua III je nárazuvzdorná a vodotěsná (IP66), a proto je vhodná pro průmyslové aplikace. Díky velmi vysoké účinnosti 150 Lm / W jsou svítidla vhodnou volbou pro maximální osvětlení prostor. Ideální pro sklepy, parkovací garáže, chodby a sklady.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Tabella

LED Pro-Tabella je díky svým přívětivým cenám určena nejen pro exkluzivní projekty. Toto elegantní svítidlo je vhodné do aplikací jako jsou např. rezidentní oblasti, cetra měst, parkoviště a chodníky.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Fit

Řada Pro-Fit se skládá ze dvou typů robustních stropních a nástěnných svítidel. Jsou vhodná nejen pro bytovou výstavbu, pro použití nad vchody, v chodbách, galeriích a skladech, ale také k montáži na fasádě budov. Jedná se o skvělou 1-ku-1 náhradu za nejčastěji používaná konvenční svítidla, kde Vám odpovídající rozměry ušetří malování.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Flood

Robustní řada svítidel Prolumia Pro-Flood se skládá z funkčních a kompaktně navržených bodových světel v pěti různých rozměrech pro vnitřní i venkovní použití. K dispozici se symetrickou a asymetrickou optikou. Ideálně se hodí mimo jiné k osvětlení obchodních ploch, parkovišť, sportovních hřišť a fasád.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Prodisc II IP65

Prodisc II IP65 je voděodolná verze populárního svítidla Prodisc II značky Prolumia. Toto úsporné a výkonné svítídlo je vhodné k venkovnímu použití, a to i v náročných povětrnostních podmínkách. Skvělé pro veřejné budovy, podchody, chodby, schodiště, skladiště, terasy apod. Díky své variabilitě se stalo svítidlo Prodisc II univerzálním pro mnoho použití.

Prohlédnout sérii